Veterani 40+ tretji, 60+ pa peti

Med 26. in 31. avgustom je na obeh kranjskih bazenih potekalo veteransko EP v vaterpolu. V vodi smo imeli tudi dve naši ekipi. Ekipa Veterani Triglav je nastopila v kategoriji nad 60 let in po štirih porazih tekmovanje končala kot peta. Bolje pa je šlo mlajši ekipi ŠD Kranj 75 Triglav, ki je nastopila v kategoriji nad 40 let in zasedla tretje mesto. Po dveh zmagah v skupinskem delu je nato v polfinalu naletela na razpoloženo ekipo Magla iz Splita in se po porazu morala zadovoljiti z borbo za bron. Tam so naši “mladi veterani” še drugič na turnirju ugnali madžarsko moštvo OSC KFT in se veselili bronastega odličja.

V obeh ekipah je nastopilo kar nekaj naših nekdanjih članov, pomagali pa so jim tudi vaterpolisti iz nekaterih drugih slovenskih klubov.

Attachment