Malčki na turnirju v Kamniku

Malčki na turnirju v Kamniku

Na turnirju U12 na 28. dnevu vaterpolistov sta se predstavili dve naši ekipi. Starejši fantje, ki vadijo v skupini C, so osvojili prvo mesto, mlajši, ki vadijo v skupini D, pa so tekmovanje končali po skupinskem delu.

Triglav je v skupini osvojil prvo mesto, nato pa v finalu suvereno ugnal še Ljubljano Slovan. Pod vodstvom Tadeja Peranoviča so nastopili v postavi: Aljaž Bukovšek, David Berić, Aljaž Drolc, Martin Samelis, Ažbe Kovač, Ožbej Goršič, Patrik Mekinda, Bine Štromajer in Nikola Čajić.

Večina fantov v ekipi Triglav 2 pa je prvič nastopila na pravi tekmi. Fantje so v skupini morali priznati premoč vsem trem nasprotnikom. Ekipa pod vodstvom Jake Mikoletiča je nastopila v postavi: Jovan Milenković, Mark Mostarac, Sergej Cvetković, Urban Škulj, Maj Kuralt, Maj Pogačar, Gregor Logar in Marko Marinič.