BNT – OH Šabcu, Triglavani šesti

BNT – OH Šabcu, Triglavani šesti

Na POB Kranj je med 27. in 29. decembrom potekala letošnja izvedba Božično-novoletnega turnirja, ki se sedaj imenuje Olympic Hopes. Šest ekip iz Srbije, Hrvaške in Slovenije je v treh dneh odigralo 15 tekem, mladi upi letnika 2009 in mlajši pa so se tako po dolgem času (po premoru zaradi covida) na mednarodni sceni predstavili tudi v domačem bazenu.

Turnir je osvojil Šabac, ki je kot edini slavil na vseh petih srečanjih. Mladi upi našega kluba so po štirih porazih in remiju proti Primorju zasedli šesto mesto. Ekipo sedaj čaka novoletni premor, 3. januarja pa se vračajo na treninge, saj jih že konec tedna (9. januarja) čaka nov turnir državnega prvenstva v kategoriji U13.

Podrobnosti o ekipah, rezultati in vse ostalo pa v spodnjem biltenu, nekaj fotografij z zadnjega dne tekmovanja pa tudi v galeriji.

Attachment