Najmlajši upi 4. na Reki

Najmlajši upi 4. na Reki

Najmlajši upi našega kluba so v soboto in nedeljo nastopali na turnirju Pešekan na Reki. Fantje so v konkurenci šestih ekip zasedli končno četrto mesto.

Najprej so v soboto morali priznati premoč moštvoma ZPK in Medveščak, nato pa ugnali domače Primorje. V nedeljo so zabeležili še poraza proti Opatiji (Rep. PGŽ) in Mladosti. Ker so Opatijci zaradi bolezni sestavili ekipo z igralci iz drugih klubov, so nastopili izven konkurence.

REZULTATI:
TRIGLAV : ZPK 4:12 (M. Marinič 2, Božek Posedi in Valant 1)
TRIGLAV : Medveščak 2:17 (Škulj in Mekinda 1)
Primorje : TRIGLAV 7:8 (G. Logar in M. Marinič 3, Mekinda in Cvetković 1)
Opatija (Rep. PGŽ) : TRIGLAV 14:1 (Mekinda 1)
Mladost : TRIGLAV 15:3 (G. Logar, Mekinda in Planinšek 1)

Ekipa je pod vodstvom trenerja Jake Mikoletiča nastopila v postavi:
Andrej Marinič, Filip Stare, Maj Pogačar, Tristan Golež, Gregor Ropotar, Lovro Žiberna, Samo Planinšek, Urban Škulj, Lovro Božek Posedi, Sergej Cvetković, Marko Marinič, Ažbe Kovač, Patrik Mekinda, Gregor Logar, Arne Valant.

Attachment