20. 9. se vrača vaterpolo šola!

Spoštovani starši,

s septembrom ponovno vpisujemo v naš klub.

Vadba je prilagojena glede na starost in na plavalno predznanje, tako da vpisujemo v različne skupine:

– vaterpolo šola (letnik 2013 in mlajši, učenje osnov plavanja najprej v malem in nato velikem bazenu) – 2x tedensko po ena ura

– skupina D (zaželeno dobro predznanje plavanja, večinoma letnik 2010-2012, učenje osnovnih vaterpolskih tehnik in vaterpolske igre, nastopanje na turnirjih U12 za najmlajše s prilagojenimi pravili) – 3x tedensko po ena ura

– skupina C (obvezno predznanje plavanja, večinoma letnik 2009-2011, podrobno učenje specifičnih vaterpolskih tehnik, nastopanje v kategorijah U13 in U15 v državnem prvenstvu ter na mednarodnih turnirjih) – 5x tedensko po ura in pol

V vseh skupinah za vašega otroka skrbijo strokovno usposobljeni vaditelji in trenerji.

Skupina C z vadbo pričenja 12. 9., skupina D in vaterpolo šola pa 20. 9.

Pridruži se nam, spoznaj nove prijatelje, začuti timski duh in postani vaterpolist/ka.