Tomo2018 – 11. mesto

Dečki letnika 2004 in mlajši so prejšnji teden nastopali na močnem mednarodnem turnirju v Dubrovniku. Najprej so se v skupini pomerili s Partizanom (5:12), Romo VIS Nova (5:11) in Barceloneto (8:7). Tretje mesto jim je za nasprotnika v osmini finala prineslo Molins de Rei, ki je bil nato boljši s 6:7, tako da so dečki igrali za mesta med 9. in 16. Najprej so ugnali Spandau z 10:8, kar je pomenili da so si zagotovili najmanj 12. mesto. Vojvodina je bila nato previsoka ovira, slavila je s 5:8. To je naši ekipi prineslo srečanje za končno 11. mesto, v katerem so s 13:7 ugnali SWAT. Na turnirju je slovenske barve zastopala še ekipa Kamnika, ki je osvojila 8. mesto.

Attachment

tomo2018 tomo2018

VPIŠITE VAŠEGA OTROKA V NAJBOLJŠO VATERPOLO ŠOLO V SLOVENIJI

Pomembno: Do popusta lahko dostopate le preko klika na to sliko. V primeru, da boste okno s sliko zaprli se vam bo ponovno pokazal v roku 1 ure.

Zapri okno