Reprezentanca U15 enajsta na EP

Reprezentanca dečkov je od pretekle nedelje dalje nastopala na EP U15 v Burgasu v Bolgariji. Fantje so v skupinskem delu v konkurenci Srbije, Črne gore in Belorusije zasedli tretje mesto in si izborili razigravanje za četrtfinale. V repasažu so nesrečno za gol izgubili s Španci in se podali v borbo za mesta med 9. in 12. Tam so najprej morali priznati premoč Rusiji, nato pa na tekmi za 11. mesto predvsem v drugem polčasu nadigrali Turke in se veselili končnega 11. mesta. Zaključni boji na prvenstvu bodo potekali v soboto in nedeljo, ekipa pa se v domovino vrača po koncu tekmovanja.

V reprezentanci je nastopilo tudi šest vaterpolistov našega kluba (Jaša Lah, Nejc Peric, Jaka Grabec, Aleksander Paunovič, Nikola Rajlič in Jure Zupanc).

Čestitke ekipi in štabu za odlične predstave v Bolgariji.

Attachment

D1A99EB3-5D83-4F7E-97C2-0B03BC7CFC65

VPIŠITE VAŠEGA OTROKA V NAJBOLJŠO VATERPOLO ŠOLO V SLOVENIJI

Pomembno: Do popusta lahko dostopate le preko klika na to sliko. V primeru, da boste okno s sliko zaprli se vam bo ponovno pokazal v roku 1 ure.

Zapri okno