Reprezentanca 3. v kvalifikacijah

Reprezentanca 3. v kvalifikacijah

Članska vaterpolska reprezentanca je v kvalifikacijski skupini A za nastop na EP 2022 v Splitu zasedla končno tretje mesto in se ni uvrstila na tekmovanje.
Po uvodnih zmagah nad Belgijo (15:10) in Švico (11:5) sta favorizirani moštvi Nemčije (5:20) in Francije (11:26) upravičili vlogo favoritov in bosta ob koncu poletja nastopili na prvenstvu stare celine.

Na tekmovanju, ki smo ga organizirali skupaj z ZVDS so slovenski fantje prikazali štiri borbene predstave, za kar so bili na koncu tudi vedno nagrajeni z aplavzom.

Naš klub so na turnirju v vodi zastopali Jure Beton, Benjamin Popović, Jaša Kadivec, Jaka Štirn, Matic Rahne, Jaša Lah, Aleksander Paunović, Andraž Pušavec in Marko Gostić, ekipo je ob robu bazena vodil Krištof Štromajer, pomagal pa mu je Jaka Mikoletič.

Reprezentančnega premora je sedaj konec, Triglavani pa s tekmovanji nadaljujejo prvi marčevski konec tedna, ko bomo v Kranju spremljali zadnji letošnji turnir regionalne lige A1.

Čestitke ekipi in štabu za prikazano na turnirju.

FOTO: Tit Košir

Attachment