Podari del dohodnine klubu

Podari del dohodnine klubu

Olimpijski komite Slovenije – Združenje športnih zvez nadaljuje z akcijo Podari del dohodnine športu, s katero želi slovenskemu športu pomagati do dodatnih sredstev za delovanje. Na povezavi https://www.olympic.si/podarim je razvita spletna aplikacija, preko katere lahko zavezanci namenijo do 1 % dohodnine za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu.

Vsak davčni zavezanec rezident torej lahko nameni do 1,0 % dohodnine tudi za financiranje športnih društev, ki imajo status društva v javnem interesu. Takšna donacija za vas ne predstavlja nobenega stroška, saj gre za dohodnino, ki jo sicer plačate državi. Veseli bomo vsake pomoči, ki jo namenite našemu klubu in s tem razvoju novih generacij kranjskih vaterpolistov.

Attachment