Kadeti s 3. mestom ostali brez EP

Kadetska reprezentanca je na kval. za EP končala na 3. mestu in se žal ni prebila na zaključni turnir. Ekipa je po vrsti igrala z Romunijo (6:10), Belorusijo (19:9), Portugalsko (22:12) in Nemčijo (3:14). Na prvenstvo sta se uvrstili obe reprezentanci, ki sta naše fante tudi premagali.

Nastopilo je osem naših igralcev (Gaj Zorman, Jure Zupanc, Aljaž Troppan, Jaša Lah, Rok Bečič, Andraž Pušavec, Juš Vončina in Aleksander Paunovič), ekipo pa je vodil strokovni štab iz našega kluba (Primož Troppan in Tadej Peranovič).

Attachment

BA82E542-6180-48BC-B05C-EB15A8908530

VPIŠITE VAŠEGA OTROKA V NAJBOLJŠO VATERPOLO ŠOLO V SLOVENIJI

Pomembno: Do popusta lahko dostopate le preko klika na to sliko. V primeru, da boste okno s sliko zaprli se vam bo ponovno pokazal v roku 1 ure.

Zapri okno