Dečki so se uvrstili na EP

Reprezentanca Slovenije U15 se je na kvalifikacijah, ki so konec tedna potekale v Kopru, uspela uvrstiti na EP v Bolgarijo. EP v tej starostni kategoriji bo na sporedu prvič. Naš klub so zastopali Aleksander Paunovič, Jaša Lah, Jure Zupanc in Nikola Rajlič.

Dečki so se sicer po vrsti merili z Malto (12:8), Grčijo (3:24), Romunijo (6:5), Italijo (5:15) in Ukrajino (14:10). Tri zmage so na koncu zadostovale za 3. mesto, prve štiri ekipe pa so se kvalificirale na prvenstvo, ki je na sporedu v juliju.

Čestitke ekipi in strokovnemu štabu.

Attachment

857A3573-E78F-40AB-8DB5-EBED3F97E6FA

VPIŠITE VAŠEGA OTROKA V NAJBOLJŠO VATERPOLO ŠOLO V SLOVENIJI

Pomembno: Do popusta lahko dostopate le preko klika na to sliko. V primeru, da boste okno s sliko zaprli se vam bo ponovno pokazal v roku 1 ure.

Zapri okno